سایت رسمی آموزشگاه مراقبت و زیبایی شکوفا

1 (800) 567 8765 name@somemail.com

اصول مراقبت و جوان سازی پوست

اصول مراقبت و جوان سازی پوست

پاکسازی صبح و شب : تمام متخصصان محصولات زیبایی و سلامت پوست میگویند که پاکسازی روزانه پوست ( هر صبح و هر شب ) برای محافظت از پوست و بیشترین تاثیرات محصولات بهداشتی کاری ضروری است.

پاکسازی پوست پس از بیدار شدن از خواب پوست را نیز بیدار میکند ، سلول های مرده ای را که طی شب جمع شده از بین می‌برد و پوست را برای دریافت مواد فعال و محصولات دیگر آماده می‌کند.

شب ها این کار تنها راه حل برای از بین بردن تمام آثار مواد آرایشی و دیگر آلودگی ها مانند عرق و آلودگی هواست که طی روز روی پوست جا خوش کرده اند ، بنابراین پاکسازی فقط مختص زنانی نیست که آرایش می‌کنند و کاری همگانی میباشد.

پاک کردن آرایش : گذاشتن زمان برای پاک کردن آرایش بعد از یک مهمانی شبانه چندان راحت نیست اما باید بدانید که در دراز مدت پاک نکردن آرایش باعث ازدیاد سبوم می‌شود ، ازدیاد سبوم موجب افزایش سرعت ایجاد چروک شده و روز به روز رنگ پوست تیره تر میشود و به طور خلاصه پوست دچار خفگی می‌شود.

مالیدن یک کرم مرطوب کننده یا ضد چروک روی پوستی که پاک سازی نشده یا آرایش آن تمیز نشده است بی فایده خواهد بود ،بهترین روش برای پاکسازی پوست شستشو با صابون های ملایم است ( پس از شستشو با صابون میتوانید با کمی کرم مرطوب کننده سبک مخصوص شب پوست تان را مرطوب کنید ).

اطلاعات نویسنده

مدیر آموزشگاه

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه